1 / 12
SAMSUNG Galaxy slusalki so 3,5 uticnica
300 МКД
26.03.2023 10:50

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Prodavam novi nekoristeni Samsung AKG slusalki so 3,5 dzek-priklucok,so perfekten zvuk i poseben bas . Cena 300 den komad crnite ,200 den belite .Mozat da se koristat za mobilni tel. ili za muz.sistemi so 3,5 priklucok.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Слушалки

Се продава од:

stevco
Потврден огласувач
077717517
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам