1 / 6
Mini elektromotor generator reduktor
500 МКД
18.12.2022 11:43

Струга / Струга

Imam mini generator so magnet za struja. Motor so reduktor za skara ili drugo, i mal elektromotor.
Generatorot ==500
El.moto==500
Reduktorot sa skara ==1000den

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам