1 / 11
Stoke
300 €
310 €
24.03.2023 15:30

Чаир / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

20 "

Ram 54cm
Trkala 28
3x9 Deore menjaci + Deore shifteri

Moze i po Kargo

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Vullnet
Потврден огласувач
074243261
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам