1 / 10
Се издава нов стан
1 €
16.03.2023 10:29

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

55 m²

Греење:

Струја

Спрат:

9 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

-Се издава нов наместен стан вo зградата Niko home.
-Забрането е чување на домашни миленици и пушење на цигари.
-Се издава за подолг временски период.
-Цена по договор, за повеќе инфо : 075-390-527

-We are renting a new apartment in the building Niko home.
-Pets and smoking are not allowed.
-Those who are planing to stay for a longer period will have an advantage.
-Price per agreement, for more info : 075-390-527

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Трајко
Потврден огласувач
075390527
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам