1 / 7
Zimski gumi Danlop 205 60 16
6.000 МКД
14.03.2023 20:11

Штип / Штип

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

205

Висина:

60

Дијаметар:

16

Prodavam zimski gumi .
4 broja. Za 6000 den.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
070581407
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам