1 / 7
Se prodava kukja na Potok
53.000 €
18.12.2022 14:34

Тетово / Тетово

Број на соби:

3

Квадратура:

74 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

74 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Адреса:

Ul. Karpos br. 18, 1200 Tetovo

#sifra 2000

🔻Se prodava kukja na dva sprata i podrum so povrsina od 74m².
📍 Ul. Karpos br. 18, 1200 Tetovo.
💵 Cena: 53 000€

Za poveke informacii javete se na:
📞 +389 71 246 776
📧 wincompanyy2@gmail.com

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Win Real Estate
11 Oktomvri 23A/1-5, Skopje
Потврден огласувач
071246756
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kukja vo s. Sarakino

150000 €

Se izdava sprat od kukja vo Taftalidze

400 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам