1 / 12
Mercedes Vito 113cdi 2015god!!! 11900e so DDV!!
10.990 €
Денес 10:13

Крива Паланка / Крива Паланка

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

Vito

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kombeto e uvezeno,plateni se site davacki do registracija!!
2015god!!!
113cdi
6 brzini!!
190000km so Garancija!!!
Ima Klima raboti,2 kluca,Tovarno vozilo!!
Site firmi moze da povratat DDV okolu 2000e!!
Cenata e so DDV!!!
Kombeto e kako novo,Tovarniot prostor e kako novo!!
Enterier socuvan se gleda na slikite!!
Motor i menjac perfekt!!
Davame garancija za ispravnost od 30000km!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Premium Avto
Потврден огласувач
071740005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам