1 / 12
ДАРМА ДОМА издава нов 4_собен стан во Аеродром !
700 €
01.03.2023 01:10

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

70 m²

Греење:

Централно

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

Аеродром

ДАРМА ДОМА издава нов луксузен стан во Аеродром, поседува 70 м2, 4 соби, дневна и 3 спални, наместен комплет со нов мебел , нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на парно, клима, 2 балкони, 2 бањи, нова градба, гаража, подрум, вселив веднаш...

Цена-700 Евра

шифра 26549

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна www.darmadoma.com.mk e-mail: darmadom.info@gmail.com https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
ул. Љубљанска бр.16-1/10 Скопје - Карпош
Потврден огласувач
078/219-508
Испрати Е-маил до огласувачот

ДАРМА ДОМА издава ПРАЗЕН 3_собен стан во Центар !

450 €

ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Аеродром !

550 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам