1 / 8
Reno Megan 1.5 decei 2008 godina
2.800 €
18.12.2022 17:23

Неготино / Неготино

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

63 kw / 86 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Reno Megan 1.5 decei 2008 godina regestriran cela godina so zelen karton napraven komplet servis na motorot kolata e vo odlicna sostojba broj za kontakt 075 756 409

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075756409
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам