1 / 3
ITNO NOVA ZAVESA
1.000 МКД
27.03.2023 13:08

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodava nova zavesa sosiena so falti od markizet,materijalot e kupen vo tac prodavnicite,dolzina 260 sm , sirina 210sm.
Cena 1000 den
Mob.076710077

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Завеси

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
076710077
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам