1 / 7
MERCEDES 811D PATAR FABRICKI KIPER 071242257
По Договор
30.05.2023 18:05

Ѓорче Петров / Скопје

Se prodava BEZ DOKUMENTI Mercedes 811D. PATAR SO FABRICKI KIPER MILLER. ISPRAVEN. Kamionot e vo dobra ispravna sostojba.Dobri gumi. bez dokumenti za poveke info 071 242 257

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Oglasnik
Потврден огласувач
71242257
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам