1 / 4
Audi A6 3.0 tdi quattro
111 МКД
17.03.2023 07:42

Делчево / Делчево

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

171 kw / 232 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e vo odlicna sostojba. Uvezena od germanija pred 3 god, moze da se carini za 1 den. 3.0tdi 233hp quattro so full oprema za poveke inf na tell 077511493

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

viktor
Потврден огласувач
077511493
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам