1 / 10
YAMAHA digital Piano p-35 Piano Klavir Пијано Клавир pijano
449 €
24.04.2023 15:02

Штип / Штип

Se prodava skoro novo piano kupeno od Do-Re-Mi skopje. Zaedno so nego ja davame i masata za klavirot i stolceto specijalizirano za nego.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Клавијатури

Се продава од:

Mila
Потврден огласувач
071311904
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам