1 / 3
Velosiped
110 €
12.05.2023 20:42

Куманово / Куманово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

13 "

Големина на рам:

Останато

Velosiped

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Leonit
Потврден огласувач
070552141
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам