1 / 2
Modern drveni stolovi
6.000 МКД
Цената е фиксна
02.06.2023 15:26

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Modern “Adirondack” stolovi izlakirani so lak za nadvoresna zastita
6000den za eden

Категорија: Дом и Градина / Градина / Мебел за во двор

Се продава од:

Laza
Потврден огласувач
077718749
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам