1 / 9
VILA IZO POPOVA SAPKA
80 €
19.12.2022 10:53

Тетово / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

POPOVA SAPKA

IZDAVAM VILA ZA ODMOR VO POPOVA SAPKA,
LOKACIJA: KAJ RESTORANOT CASA LEONE

JAP VILEN ME QIRA PER PUSHIM NE KODREN E DIELLIT,
LOKACIONI MBI RESTORANTIN CASA LEONE

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

AGRON ISMAILI
Потврден огласувач
070571398
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам