1 / 1
SE PRODAVA PLAC VO BARDOVCI
1 €
17.05.2023 13:30

Карпош / Скопје

Квадратура:

2286 m²

Тип на земјиште:

Градежно

DO SAMIOT PLAC IMA STRUJA ODVOD DOVOD PAT ASVALTIRAN I E VO GRADEZEN REON

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
071248518
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам