1 / 4
Pen Tablet XP-PEN Deco Pro Medium
4.500 МКД
01.03.2023 23:19

Скопје Центар / Скопје

Се продава Pen Tablet XP-PEN Deco Pro Medium, земен како подарок, но за жал само неколку пати употребен(сеуште си стои и фолијата) и сега само си дреме во кутија. Доаѓа комплет спакуван со сите додатоци во кутијата.

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

D
Потврден огласувач
078446376
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам