1 / 2
Se prodava detski krevet so moznos za pravenje dupli
10.999 МКД
Денес 13:46

Скопје Центар / Скопје

Se prodava detski krevet kupen od Casa Italia. Krevetot ima fjoka za skladiranje koja isto taka e pruzina i ima moznos da se podigne i da se napravi dupli krevet.
Dimenzija na dusek 80x190

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

vic
Потврден огласувач
071272868
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам