1 / 7
ALFA ROMEO GIULIETA 2011 1.4 benzin
4.200 €
20.12.2022 17:49

Виница / Виница

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Giulietta

Година:

2011

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Се проава ALFA ROMEO GIULIETTA 2011година 1.4 бензин 125kw 170ks.
Колата е со швајцарски документи
Од опрема поседува:
-Автоматска возонска клима,
-Магленки,
-Електрика на ретровизори,
-Електрика на прозори,
-Паркинг сензори,
-Лед фарови и штопови,
-Старт/стоп,
-Фабричко ЦД раио со команди на волан,
-Темпомат,
-Blue&Me control,
-aux,usb,
-DNA system (dynamic,neutral,active),
-Два клуча,
-Алумински бандажи,
-Зимски гуми во солидна состојба,
-Направен голем сервис (ребраст каиш,водна пумпа,лагер затегачи,клинаст каиш,уље,филтри)

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

DENAK AUTO
Потврден огласувач
075467940
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам