1 / 1
Се изнајмува стан во Топанско Поле
350 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
19.12.2022 14:45

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

75 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Топанско Поле

Комплетен мобел, за повеќе информации: 076-589-485

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Jetmir Musa
Потврден огласувач
079271772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам