1 / 3
Tomos masina so reduktor
4.800 МКД
19.12.2022 15:04

Струга / Струга

Poloven tomos so reduktor, ovoj sto e na slika. Imam i drugi tomos motorcinja, i delovi mozno e i nekoja zamena, za podetalno zvonete.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам