1 / 6
Hidrofor pumpa za voda
2.500 МКД
19.12.2022 15:13

Струга / Струга

Poloven motorot si e odlicen vo edno mesto e puknato rezervarot a imam i del za nego. Drugata e sever vo odlicna sostojba

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам