1 / 4
Oreovi plotni
По Договор
Денес 09:19

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Novi nekoristeni plotni od orev zashtiteni so visoko kvalitetno ulje OSMO, za trpezariska masa 163cmX81cm i (132cmX71cm ovaa dizmenzija mozhe da se upotrebi i za trpezariska isto i za klub masa) debelina na plotnite e 4cm, za povekje info 072-669-924 Filip

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
38972669924
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам