1 / 11
Audi A4 2017 2.0 tdi 150 ps s line
22.990 €
Цената е фиксна
25.03.2023 14:20

Битола / Битола

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Audi a4 s line 2017

2.0 tdi

Full oprema

Matrix svetla

Celosen serivis napraven

Sosema novi 18ki bandasi, novi gumi letni

Zamena za a6 2019 ili e class 2019

075383960

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ferdi
Потврден огласувач
0038975383960
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам