1 / 1
Stara kukja so dvorno mesto
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.12.2022 18:31

Штип / Штип

Број на соби:

3

Квадратура:

46 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

121 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Борко Талев 54

Se prodava stara kukja so dvorno mesto na ul"Borko Talev"br.54.Cena po dogovor.
078/388-274 Toshe.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Тоше Анчев
Потврден огласувач
38978388274
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам