1 / 8
BMW 120d E87
5.500 €
16.03.2023 10:38

Кичево

Марка:

BMW

Модел:

120

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

🇨🇭BMW 120d E87🇨🇭✅BMW e 2.0 so 163ks 


✅ BMW SOUND SYSTEM(USB,CD,AUX)
✅TEMPOMAT

✅PARKING SENSORS

✅CENTRANLNO ZAKLUCUVANJE (dva kluca)
✅ELEKTRIKA NA SEDISTA

✅GREENJE x2 NA SEDISTA

✅ELEKTRIKA NA PROZORI

✅ELEKTRIKA NA RETROVIZORI

✅ELEKTRIKA NA OTVARANJE NA BAGAZ
✅MULTIFUNKCIONALEN SERVO UPRAVUVAC SO PODESUVANJE NA VISINA I DLABOCINA
✅KOMANDI NA VOLAN 
✅MULTIFUNKCIONALEN BORD KOMPJUTER 
✅ISO FIX SEDISTA
 KOZA SPORTSKI
✅ABS,ESP,ASRALUMINIUMSKI BANDAZI 16” ORIGINAL BMW SO NOVI ZIMSKI GUMI

 VOZILOTO E VO PERFEKTNA SOSTOJBA BEZ NIKAKVO OSTETUVANJE ENTERIERNO I EKSTERIERNO SE E FUNKCIONALNO SO REALNA KILOMETRAZA, MOTOR, MENUVAC, PERFEKTNO SE BEZ NIKAKOV PROBLEM,SO NAJVISOKO NIVO NA OPREMA.✅REGISTRIRANA

☎️ 071-365-416 071-365-416 071-365-416 ☎️

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

xXx
Потврден огласувач
071365416
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам