1 / 3
Prodavam Huawei p30 pro
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.01.2023 13:00

Кичево

Марка:

Huawei

Модел:

P30 pro

Боја:

Multicoloured

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Продавам Huawei P30pro ,во одлична состојба, користен само за сликање и снимање , воопшто нема ставено SIM картица во тел ,не е користен со број.
Подржува PLAY STORE ,можете да ја спуштите секоја апликација без проблем .
Сите заинтересирани предложете цена.
контакт:
078804009

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078804009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам