1 / 7
Se izdava luxuzno opremen stan
440 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.12.2022 23:09

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

85 m²

Греење:

Централно

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Xhon Kenedi

Se izdava luxuzno opremen stan perfekten..Se izdava za podolg vremenski period...tel za kontakt 077 889 135
077 889 134

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Edin
Потврден огласувач
078244649
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам