1 / 6
invalidski kolicki
4 €
Цената е фиксна
27.03.2023 06:37

Кавадарци / Кавадарци

kolickata e ispravna,uvezena od swiss.kolickata e so podesuvanje vo visina i napred nazad ,se pravi kako krevet,drzacite za nozi se dvizat vo site nivoa kolickata e so polnac i super baterii 850eur.info ta tel/viber

Категорија: Останато

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
071350568
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам