1 / 5
se prodava BMW 318 d. 2008 g.
6.950 €
Цената не е фиксна
22.03.2023 12:32

Кичево

Марка:

BMW

Модел:

318

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Bmweto e mnogu socuvano so mnogu oprema so zelen karton. se dava poradi zaminuvanje vo stranstvo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

leki
Потврден огласувач
070478108
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам