1 / 2
Tajfun na nafta
380 €
Цената е фиксна
20.12.2022 09:45

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Se prodava 20KW Tajfun grealka na nafta.
Tajfunot e nov so termostat i regulacija na mokjnost.Trosi 0.7 - 1.5 litri gorivo na cas.
Cena 380 Euro
Povekje info na 070823810

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Xh.Nuhija
Потврден огласувач
070823810
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам