1 / 5
fiat stilo 1.9 jtd 2002 g.
1.950 €
Цената не е фиксна
22.03.2023 12:32

Кичево

Марка:

Fiat

Модел:

Stilo

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

stiloto e vo super sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme ima dva kluca. imam uste edno stilo neregistrirano 1600 e birajte koje sakate

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

leki
Потврден огласувач
070478108
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам