1 / 8
SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO KOZLE SPROTI GOCE
250 €
24.03.2023 09:56

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

37 m²

Греење:

Централно

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Kozle-sproti Goce

ШИФРА- 998

„ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува наместен двособен стан во Козле спроти студентскиот Гоце Делчев. Комплетно наместен со сите потребни елементи, мебел и бела техника.
* Слободен од 01 Јануари

- 37м2
- бања
- дневна + кујна
- спалнa
- греење централно
- тераса нема
- кат 2

цена: 250еур. + режиски трошоци

☎ 071 343 224
071 343 221
075 445 667
✉ deltanedviznosti1@gmail.com

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

"ДЕЛТА" агенција за недвижности
Потврден огласувач
+389 75 445 667
Испрати Е-маил до огласувачот

SE IZDAVA NOV DVOSOBEN STAN VO PORTA AERODROM - TOBAKO

370 €

SE IZDAVA UBAVO NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO CENTAR KAJ KLINIKA

420 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам