1 / 2
PROFESIONALNA
1 €
22.03.2023 22:20

Охрид / Охрид

PRAVOSMUKALKATA JA IMAM MN MALKU KORISTENO I E OD GOLEMITE NAMENETA ZA GOLEMI PROSTORII ILI VO PERALNA ZA KOLI KOJ ZNAE I JA PAMTI JUGOSLOVENSKATA FIRMA PRVA PETOLETKA

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Gjoko
Потврден огласувач
075508988
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам