1 / 3
СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО НИЖЕПОЛЕ, НИЖЕ ПОЛЕ, NIZEPOLE, NIZE PO
1 МКД
10.03.2023 20:37

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2345 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава градежно земјиште од 2345 м2 (КП бр.560) во Нижеполе. Парцелата се наоѓа на атрактивна местоположба, од две страни има пат со прекрасен непречен поглед. До парцелата е донесена вода и струја.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
+38975458620
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам