Се продава карабина
1 €
20.12.2022 12:04

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

7

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

населба Горица, Кичево

Се продава карабина во населба Горица, Кичево. Карабината има приземје и спрат. На приземје има кујна со дневна, ходник, соба, купатило и магацински простор. На спратот има купатило, ходник, две соби и кујна со дневна. До спратот има надворешни скали. Има приклучок на водовод, канализација и струја. До куќата има пат директно до двор. Цена по договор. Информации на телефон 079 226 000 и 071 734 955

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dijana Mitrevska
Потврден огласувач
078225795
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам