1 / 4
Se prodava kukja vo Bistrica
По Договор
31.01.2023 12:22

Битола / Битола

Број на соби:

4

Квадратура:

60 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1800 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Selo Bistrica

Se prodava kukja vo selo Bistrica opshtina Bitola .Kukjata e vo dobra sostojba so 1800 m2 obrabotliva povrshina od prva klasa.Istata e legalizirana i privatizirana.cena po dogovor.
Tel za kontakt 075284429 i 076490283

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
075284429
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам