1 / 7
Priroden planinski med
600 МКД
20.12.2022 13:12

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

100% природен планински мед, одгледуван во подножјето на с.Јаболце. Мед од прекрасна планинска паша во чиста еколошка средина (најмалку 20км во околината нема третирање со хемиски препарати). Пашата е на база на: мајчина душичка, диво нане, чалија, магарешки трн, дива детелина, даб.
Контакт: 075 312 345 / 078 220 839

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Nevenka
Потврден огласувач
075312345
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам