1 / 4
Drveni vrati vrata so kasa pregradni
1 €
30.05.2023 17:37

Куманово / Куманово

Prodavam vnatresnu drveni vrati pregradni
So kasa komplet sirina 4 metri
Tel 070-857-399

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

marina
Потврден огласувач
070857399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам