1 / 5
Lada niva 1.6
По Договор
26.12.2022 16:24

Делчево / Делчево

Марка:

Lada

Модел:

Niva

Година:

1993

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

56 kw / 76 ks

Kласа на емисија:

Останато

Voziloto e vo dobra sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
389 70 983 552
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам