1 / 7
Se prodava stan vo Cair
125.000 €
20.12.2022 16:34

Чаир / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

110 m²

Греење:

Струја

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Чаир

Шифра 7030 Се продава стан во Чаир во близина на Веро ,110м2 : дневна со кујна и трпезарија , 3 спални соби, бања + тоалет, 2 тераси. Станот е комплетно реновиран и се продава наместен .Сопствено парно. Цена 125000 евра . Обезбеден паркинг пред зграда . Информации на телефон 078 382 592

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Nasiot Nov Dom
Потврден огласувач
078382592
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам