1 / 6
Se izdava stan vo Gordinija
200 €
04.01.2023 13:00

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

90 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2015

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Gevgeliski partizanski odredi

Stanot nikogas ne e vselen odgovara za kancelarii istiot moze da se podeli vo dva apartmana po 45 kvadrati i cenata ke iznesuva po 130€

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Blagoj
Потврден огласувач
071471583
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам