1 / 12
Mondeo 2,0 TDDI 116 KS
2.500 €
27.02.2023 18:22

Делчево / Делчево

Марка:

Ford

Модел:

Mondeo

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2024

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Ford Mondeo 2,0 TDDI, 116 KS najdobriot motor, registrirana i komplet servisirana, se funkcionira po nea, mnogu zdrava.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Vlatko
Потврден огласувач
071267536
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам