1 / 12
BMW ///M 535d E60 272PS BiTURBO 2005 StarStop HeadUP
10.500 €
07.03.2023 18:45

Кичево

Марка:

BMW

Модел:

535

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

200 kw / 272 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

BMW ///M535d BiTURbO 272PS E60 2005
3X///M vnatre nadvor vozhnja.
StartStop HeadUp Display DVD Navigacija XXL.
///M5 Reshetki F10
///M5 F10 Bandashi 19ki Orginal.
///M Paket Fabircno
Bella Xenon Led Retrovizori.
Angel Eyes Xenon white.
Led Xenon Maglinki
Kratki svetla Pojaceni Xenon D2S.
Golem servis vo September Ulje filteri,ulje menjac,strogo servisirano sekoja godina servisna knishka 290.000km orginal
Bez zameni samo kesh ve molam!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Schaziman
Потврден огласувач
070529017
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам