1 / 12
Kuka-Vila star grad Sv Sofija Ohrid…
255.000 €
11.03.2023 17:35

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

6

Квадратура:

110 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

000

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Star grad Sv Sofija Ohrid

Nova Kuka - Vila tri sprata tri garsonjeri studija po 36m2 so zasebni vlezni vrati na sekoj sprat WC so tus kabina na sekoj sprat.Nova voopsto ne vseluvana,gradena vo normi vo star avtenticen, Ohridski stil, so odlicna izolacija na fasada .Kukata se naoga vo stariot del na Ohrid do Crkvata Gerakomija,Crkvata i restoranot Sv Sofija na Ulica Car Samoil .Dokumentacija imoten list cist prodazba direktno od sopstvenik bez agenciski provizii Cena 255000€

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

070477779
Потврден огласувач
070477779
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам