1 / 8
SEAT TOLEDO 1.6TDI ,,ENTERIERAUTO,,
11.290 €
11.299 €
27.03.2023 10:31

Струмица / Струмица

Марка:

Seat

Модел:

Toledo

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

NOV UVOZ
PLATENI DAVAČKI DO REGISTRACIJA
EKSTRA SOSTOJBA
FUL OPREMA
POV INFO 🚘078 43 33 55 🚘078 43 33 55
MOŽE ZAMENA ZA REALNI PONUDI ZA POEVTIN AVTOMOBIL
REALNA 2016G NA PROIZVODSTVO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

enterierauto
DABILE - STRUMICA
Потврден огласувач
070643494 . 078433366 .. 070808484.. 078433355
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам