1 / 3
Zmski Gumi
2.000 МКД
16.02.2023 10:40

Охрид / Охрид

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

225

Висина:

45

Дијаметар:

17

Gumite 225/45/17 se gleda ne se vozeni so mnogu kilometri.Zainteresirani slobodno javete se 4x2000=8000
Mozi da se javite na 076-427485

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Sonja
Потврден огласувач
075 270 998
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам