1 / 1
zvucnik
3.400 €
21.12.2022 11:23

Скопје Центар / Скопје

🎶 ПОНЕСЕТЕ ЈА ЗАБАВАТА КАДЕ И ДА ОДИТЕ 🎶
ВИ ГО ПРЕТСТАВУВАМЕ НАЈДОБРИОТ BLUETOOTH 2x6.5Inch ЗВУЧНИК КОЈШТО ЌЕ ЈА НАПРАВИ ВАШАТА СЛЕДНА КАРАОКЕ ЗАБАВА НЕЗАБОРАВНА 💃🕺
🎤🎙🔌🎵 За комплетно уживање со звучнукот добивате: микрофон + далечински управувач + полнач
Карактеристики:
📻📼🎥 Поддржува: USB/TF/Aux/FM Radio/Bluetooth
🌟 Има LED светло
🎊🎉🎈 Има опција за диско осветлување (на долната страна од звучникот)
🥳 МOЌНОСТ ОД : 1800 w p.m.p.o
📦 Димензии:70 х 28 x 33 cm
🔋▶ Константно работи и до 8 часа без полнење
🎸🎻🎹Приклучок за гитара и други инструменти
🎙Висок квалитет, добар фреквентен одзив, ниска потрошувачка на енергија

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

toni
Потврден огласувач
078533615
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам