prodavam stan
450 МКД
02.02.2023 13:28

Чаир / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

77 m²

Греење:

Струја

Спрат:

9 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

000

Година на реновирање:

000

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

Bbbbb

Prodavam (ili menuvam) Stan od 77m2 vo Skopje Sever za pomal stan do 40 m2 so doplata !!info na 075 590 401

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Vlado
Потврден огласувач
075994002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам